18 Квітня, 2024 р., 09:13
З метою розширення можливостей вітчизняного сільгоспвиробника вдало реалізувати свою продукцію  Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області нагадує суб’єктам господарювання, які планують експорт сільськогосподарської продукції, що для експорту до низки країн  певного переліку об’єктів регулювання однією з обов’язкових умов є встановлення місця виробництва або виробничих ділянок, вільних від визначених видів шкідливих організмів. Зокрема рекомендуємо звернути увагу  на фітосанітарні вимоги країн Європейського Союзу (садивний матеріал, насіннєвий матеріал, плодоовочева продукція), Євразійського економічного союзу (садивний матеріал, насіннєвий матеріал, плодоовочева продукція, деревина, зернові), Туреччини (лісо- та пиломатеріали), КНР (кукурудза, ячмінь, соя), Молдови (картопля, садивний матеріал, насіннєвий матеріал), Азербайджан (картопля).
05 Квітня, 2024 р., 15:37
Під час війни заборонено знімати військових, техніку, місця влучення ракет, крім того, в країні введено заборону на фотографування низки установ — будівель облрад та міськрад та підприємств.