Дашівська громада

Вінницька область, Іллінецький район

Депутати ради

Список депутатів

Дашівської селищної ради Іллінецького району

Вінницької області VIII  скликання

Номер 

виборчого округу

Прізвище, власне ім’я 

Дата

народження 

Місце  роботи  Місце проживання
1
Ротай Олексій Федорович
27.02.1985
учитель, Дашівська ЗОШ I-III ст..
смт Дашів вул.Б.Хмельницького,32
2
Пойта Руслан Миколайович
26.08.1974
зубний лікар,
с.Сорока
смт Дашів вул.Б.Хмельницького,103
3
Чорномаз Сергій Андрійович
22.10.1964
директор,
ФГ «Поділля»
смт Дашів провул.Короткий,2
4
Мельник Іван Петрович
08.10.1948
директор,
ТОВ «Волга»
смт Дашів вул.Володіна,34
5
Войченко Світлана Володимирівна
14.01.1987
секретар виконкому,
Дашівська селищна рада
смт Дашів вул.Набережна,31
6
Рябошапка Наталія Володимирівна
20.06.1972
Лікар ЗПСМ,
Дашівска лікарня
смт Дашів вул.Зелена.6
7
Герасимчук Станіслав Іванович
27.11.1970
тренер з дзюдо,
ВОКДЮСШ «Спартак»
смт Дашів вул.Володіна,42
8
Кубич Микола Пилипович
19.04.1955
землевпорядник,
Дашівська селищна рада
смт Дашів вул.Лугова,5
9
Линник Ніна Миколаївна
10.04.1946
директор,
Дашівська школа-інтернат
смт Дашів вул.Чкалова,33
10
Твердохліб Андрій Володимирович
05.11.1991
тимчасово не працює
смт Дашів вул.Мальовнича,17
11
Бондаренко Наталія Володимирівна
16.08.1963
художній керівник,
Дашівський будинок культури
смт Дашів провул.Глинистий,1
12
Прилипко Олександр Андрійович
29.01.1971
фельдшер,
Дашівської швидкої допомоги ГСШМД
смт Дашів вул.Соборна,35
13
Позиченюк Віра Анатоліївна
05.08.1973
бібліотекар,
Дашівська селищна бібліотека
смт Дашів вул.Кривоноса,5
14
Хоменко Наталія Степанівна
29.07.1972
головний бухгалтер,
Дашівська школа-інтернат
смт Дашів вул.Пилипенка,52
15
Бодяк Тетяна Василівна
1.12.1973
підприємець
с.Яструбинці
16
Білобжицька Світлана Леонідівна
06.01.1980
бухгалтер,
Купчинецька сільська рада
с.Купчинці вул.Шевченка,1
17
Шмигора Микола Олексійович
08.12.1953
пенсіонер
с.Купчинці вул.Черняховського,55
18
Гуджал Ніна Петрівна
30.05.1952
пенсіонерка
с.Кантелина
19
Швець Василь Володимирович
15.10.1963
головний економіст,
СТОВ «Славутич»
с.Кальник вул.І.Богуна,33
20
Вовненко Антоніна Миколаївна
24.06.1967
Заступна директора,
Кальницька ЗОШ I-III ст.
с.Кальник
21
Семенець Ольга Михайлівна
12.07.1962
соціальний працівник,
КЗТР центр
с.Кальник
22
Осадчук Людмила Леонідівна
27.03.1974
соціальний працівник,
КЗТР центр
с.Шабельна
23
Ноговський Олег Васильович
08.03.1969
підприємець
с.Привільне вул.Сонячна,1
24
Юзвак Анатолій Миколайович
09.08.1973
тимчасово не працює
с.Білки вул.Яблунева,53
25
Місяць Володимир Йосипович
26.04.1974
підприємець
смт Дашів вул.Центральна,50 кв.6
26
Крилата Світлана Миколаївна
10.02.1976
головний бухгалтер,
ФГ «Копіївський лан»
с.Копіївка

 

Виборчі округи

 по Дашівській селищній раді VIII скликання

П І Б

Номер
виборчого
округу

 Вулиці та провулки округів

Ротай Олексій Федорович

1

Вулиці: Б.Хмельницького від №1 по№40; Прибережна; Козацька від №1  по №18

Пойта Руслан Миколайович

2

Вулиці: Б.Хмельницького  від №41 по №120

Провулки: Кривий, Шкільний, Громадянський

Чорномаз Сергій Андрійович

3

Вулиці: Колгоспна, Польова, Козацька від № 19 по №47

Провулки: Кошового, Колгоспний, Короткий

Мельник Іван Петрович

4

Вулиці: Центральна  від №38 “а” по №83; Першотравнева від №1 по №25; Пирогова

Провулок: Заводський

Войченко Світлана Володимирівна

5

Вулиці: Центральна від №1 по №37; Набережна, І. Франка

Провулки: Липовий, Банківський

Рябошапка Наталія Володимирівна

6

Вулиці: Івана Котляревського, Зелена, Молодіжна, Калашника, Лесі Українки

Герасимчук Станіслав Іванович

7

Вулиці: Володіна, Івана Богуна, Першотравнева від №27 по №33           

Кубич Микола Пилипович

8

Вулиці: Горького від №33 до №82; Пушкіна; Лугова, 8-го Березня, Інтернаціональна

Провулок: Вишневий

Линник Ніна Миколаївна

9

Вулиці: Горького від №1 до № 32, Чкалова

Провулки: Поштовий, Шевченка,  Скалистий,  Низовий

Твердохліб Андрій Володимирович

10

Вулиці: Михайла Грушевського з №22 по №127, Лісова, Кобилянської

Провулки: Тихий, Мальовничий, Комунальний, Яблуневий, Завалля

Бондаренко Наталія Володимирівна

11

Вулиці: Михайлівська, Лермонтова, Стародашівська Коцюбинського

Провулки: Грушевий, Партизанський, Гористий, Фабричний,  Глинистий

Прилипко Олександр Андрійович

12

Вулиці: Соборна №1 по №81, Старобазарна, Михайла Грушевського з №1 по №21

Провулки: Робочий, Тупіковий, Крутий,

Позиченюк Віра Анатоліївна

13

Вулиці: Некрасова, Гагаріна,

Провулки: Березовий, Яристий, Садовий, Селянський, Зарічанський, Безовий, Кільцевий, Морозова, Фруктовий, Майдан

 

Хоменко Наталія Степанівна

14

Вулиці: Соборна від №82 по №96; Пилипенка,  Визволителів, З. Космодем’янської,

Провулки: Собовий, Малий, Рівний

Бодяк Тетяна Василівна

15

с. Яструбинці

Білобжицька Світлана Леонідівна 16 с. Волошкове, с. Купчинці
Шмигора Микола Олексійович 17 с. Купчинці
Гуджал Ніна Петрівна 18 с. Кантелина
Швець Василь Володимирович 19 с. Кальник
Вовненко Антоніна Миколаївна 20 с. Кальник
Семенець Ольга Михайлівна 21 с. Кальник
Осадчук Людмила Леонідівна 22 с. Шабельна
Ноговський Олег Васильович 23 с. Привільне
Юзвак Анатолій Миколайович 24 с. Білки
Місяць Володимир Йосипович 25 с. Іванівка, с. Олексіївка
Крилата Світлана Миколаївна 26 с. Копіївка

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь