Сторінка на стадії наповнення

07 Червня, 2022 р., 10:56
Для підтримку внутрішньо переміщених осіб з дітьми, які проживають на території Дашівської громади, 04.06.2022 року благодійний фонд "Глобальна синергія" надав допомогу 124 сім'ям. Допомога надана у в гляді наборів засобів гігієни та комплектів постільної білизни!  Дякуємо за співпрацю!
07 Червня, 2022 р., 10:43
Шановні мешканці Дашівської громади, повідомляємо Вас про те, що у населених пунктах громади розпочато внутрішній перепис населення з метою актуалізації даних щодо кількості жителів громади. До даних робіт залучені працівники культури та освіти Дашівської громади.
13 Травня, 2022 р., 14:17
ТОВ "ЛАТАГРОІНВЕСТ"  повідомляє, що в період з 19 по 20 травня 2022 року на території Дашівської громади проводитиме обприскування на посівах ріпаку озимого (фугіцид Юні ТЕБ - 0,4 л/га; фугіцид Юні Флу - 0,3 л/га; інсектоцид - Біская - 0,4 л/га).