Селищний голова Тітаренко Сергій Володимирович

Селищний голова — головна посадова особа територіальної громади села чи жителів кількох сіл. Він обирається територіальною громадою на основі загального, рівного, прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на 5 років. Голова сільради очолює її виконавчий комітет, головує на її засіданнях.

Тітаренко С.В.

Освіта:
• у 1986 році закінчив Дашівську середню школу;

• у 1995 році завершив навчання у Вінницькому державному педагогічному інституті за спеціальністю „фізичне виховання”;

• у 2010 році закінчив навчання в Одеському регіональному інституті державного управління при Президентові України за спеціальністю «державне управління» та здобув кваліфікацію магістра державного управління.

Телефон: (04345) 3-22-50.

E-mail: sergiytitarenko@meta.ua

Дата і місце народження: 21.07.1969 р., смт Дашів Іллінецького району Вінницької області.

Домашня адреса: смт Дашів Гайсинського району Вінницької області, провулок Інтернаціональний, 1.
Сімейний стан: одружений, має трьох дітей.

Трудова діяльність:
• з 1986 по 1987 рр., працював керівником технічних гуртків при Дашівській районній станції юних техніків;
• з 1987 по1989 рр. – служба у Радянській армії ;
• з 1990 по1993 рр. – працював учителем фізичної культури в Шабелянській н/с школі с. Шабельна Іллінецького району Вінницької області ;
• з 1993 по 2002 рр. – працював учителем фізичної культури у Дашівській школі-інтернат Іллінецького району Вінницької області;
• з 2002 року і по даний час – обраний на посаду Дашівського селищного голови Іллінецького району Вінницької області (7 ранг IV категорії).
Додаткові відомості:
– кандидат у майстри спорту;
– нагороджений почесною відзнакою «За вагомий внесок у розвиток Вінниччини».

Автобіографічна довідка:
Народився в смт Дашів Іллінецького району Вінницької області 21.07.1969 року. На посаді Дашівського селищного голови працює з 20.04.2002 року. З 1986 року по 1987 рік працював керівником технічних гуртків Дашівської районної станції юних техніків. З 1987 по 1989 роки проходив строкову військову службу в Збройних силах. Після закінчення строкової служби повернувся на попереднє місце роботи до Дашівської районної станції юних техніків. З вересня 1990 до 1993 працював учителелем фізичної культури Шабелянської н/с школи с. Шабельна Іллінецького району Вінницької області. З 1993 року по квітень 2002 року – учитель фізичної культури Дашівської школи- інтернат Іллінецького району Вінницької області. З 2002 року до цього часу – голова Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.