КП «Дашівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Дашівської селищної ради

Комунальне підприємство «Дашівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Дашівської селищної ради  є закладом охорони здоровя – комунальним унітарним некомерційним підприємством, що надає первинну медичну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення Дашівської селищної територіальної громади Гайсинського району Вінницької області, вживає заходи з профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоровя.

Адреса: 22740 Вінницька область Гайсинський район смт Дашів вул. Пирогова,2

Директор КП  «Дашівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Дашівської селищної ради -  Коваль Василь Іванович

10 Серпня, 2023 р., 09:41
Статут  комунального підприємства «Дашівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Дашівської селищної ради