Конкурс з сайту "КСБ"

Дата: 13.02.2018 07:57

Організатори конкурсу СТАЛО – Ekonomika + та Delo.ua, в партнерстві з «Філіп Морріс Україна», шукають найкращі стійкі бізнес-рішення українських підприємців, з позитивним соціальним ефектом, та лояльні до навколишнього середовища.

Проводячи конкурс СТАЛО, організатори прагнуть довести, що в Україні вже є підприємці, бізнес яких спирається на сталий розвиток. Тобто вони ефективно використовують ресурси, зводячи до мінімуму забруднення навколишнього середовища, дають позитивний соціальний ефект, та при цьому є економічно життєздатними.

Подати заявку на участь!

Порекомендувати!

Про проект

Дедлайн – 20 березня 2018 року.

Мета проекту СТАЛО – познайомити МСБ з концепцією сталого розвитку, знайти і поширити такі рішення в Україні, та за її межами. Ми віримо в те, що компанії будь-якого розміру можуть служити людям, бути дружніми до навколишнього середовища і приносити прибуток!

Учасники конкурсу СТАЛО – це підприємці, бізнес яких змінює життя людей на краще, незалежно від того, де він ведеться – в мегаполісах, містах чи селах. Це активні люди, які готові поділитися своїми реалізованими бізнес-ідеями, щоб надихнути інших вирішувати екологічні та соціальні проблеми.

Хто може взяти участь в конкурсі?

Працююча в Україні компанія з сегмента МСБ може подати на конкурс своє бізнес- рішення:

Мікробізнес: річний дохід – до 2 млн євро, кількість співробітників – до 10 чоловік;

Малий бізнес: річний дохід – до 10 млн євро, кількість співробітників – до 50 осіб;

Середній бізнес: річний дохід – до 50 млн євро, кількість співробітників – до 250 осіб.

Які бізнес-рішення приймають участь в конкурсі?

При відборі проектів враховується триєдність: екологічний, соціальний та економічний аспекти (за показниками сталого розвитку). Тобто рішення повинні бути економічно життєздатними, дружніми до навколишнього середовища та позитивно впливати на якість життя. Необхідно вказати кількісні та якісні показники; відзначити, до яких змін призвела реалізація проекту.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити аплікаційну форму.

Рекомендувати кращих в стійкому підприємництво можуть усі небайдужі: клієнти, партнери, бізнес-асоціації, громадські організації, журналісти.
Знаєте такі бізнеси? Номінуйте підприємців на участь, заповнивши анкету-рекомендацію.

Також ви можете ознайомитися з методикою оцінки учасників конкурсу.

Яка нагорода?

Топ-25 кейсів з фоторепортажами будуть опубліковані на сайтах stalo.delo.ua та delo.ua, в facebook – таким чином фіналісти зможуть розширити коло партнерів і клієнтів.

Більше того, номінанти отримають зворотний зв’язок членів журі, яка б означала, що їх визнала експертне співтовариство.

Володарів трьох призових місць, спецпремії, а також переможців у кожній з 17 категорій та в номінації «Народне визнання» нагородять на урочистій церемонії.

Головний приз СТАЛО – це не «риба», а «вудка»: унікальна можливість отримати дві менторські сесії з СЕО прогресивних українських та міжнародних компаній.

Дати проведення?

Прийом заявок: 7 лютого – 20 березня.
Оголошення 50 номінантів: 10 квітня.
Оголошення 25 фіналістів: 30 квітня.
Онлайн-голосування на delo.ua: 1 червня – 18 червня.
Церемонія нагородження: 22 червня.
Призові менторські сесії: 23 червня – 1 вересня.

Подати заявку!

Порекомендувати!