Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Дата: 21.03.2018 08:10

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТИХ КОНКУРСІВ НА ГРАНТИ ТА ПРОЕКТИ ЄС
Коли? 29 березня, 10:30 – 12:00
Де? м. Вінниця, готель «Оптима Вінниця» (вул. Київська, 50-А), конференц-зала
Для кого? Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також зроблено огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх, культурних та бізнес-проектів. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, Culture Bridges, COSME, EU4Business та ін.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/EU_open_calls_presentation

Захід проводиться в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» від Представництва ЄС. Інфокампанія включає серію інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до: Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, osavenko@internews.ua або Ольги Міщенко, тел. +38(096)6817607, omishchenko@internews.ua