У Вінницькій області із обласного бюджету в 2018 році виділено 2 млн грн на організацію стартапів

Дата: 15.03.2018 10:52

Про це повідомив в інтерв'ю AgroPortal.ua голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій.

«Я просто захоплений результатами проведеного в 2017 році конкурсу з реалізації стартапів малого бізнесу в сільській місцевості. Насправді, ми завжди шукали методи стимулювання малого бізнесу, і в одній із розмов із головним акціонером «Миронівського хлібопродукту» Юрієм Косюком виникла ідея провести такий експеримент, виділивши на це фінансові ресурси. Скажу відверто, я був вражений результативністю цього підходу», — відмічає Валерій Коровій.

За його словами, тематичний спектр стартапів — від вирощування шампіньйонів, винограду та лохини до, наприклад, організації веломаршруту та надання в оренду велосипедів на території місцевого центру «зеленого» туризму села Сокільці.

«Враховуючи досвід минулого року, вже в поточному — ми виділили з обласного бюджету майже 2 млн грн, які спрямовуємо на формування таких стартапів в межах Вінницької області».

Більш детально про агробізнес в Вінницькій області читайте незабаром на AgroPortal.ua

Людмила Лебідь, AgroPortal.ua