Конкурс з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів

Дата: 16.02.2018 11:16

Відповідно до п.7. Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 12 січня 2011 року та рішення 16 сесії Дашівської селищної ради 8 скликання від 22.12.2017 року №322 «Про  розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Дашівської об’єднаної територіальної громади  на депозитному рахунку», Фінансове управління Дашівської селищної ради  оголошує  конкурс з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів спеціального та загального фондів  бюджету  Дашівської об’єднаної територіальної громади на депозитних рахунках у банках.

При цьому, згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 p. № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» та враховуючи роз’яснення Національного банку України від 06.02.2018 року №20-0010/7443, умовам розміщення тимчасово вільних коштів відповідають чотири банки: АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», ПАТ КБ «Приватбанк».

Дата засідання конкурсної комісії з приводу визначення банка-переможця щодо розміщення у 2018 році тимчасово вільних коштів загального та спеціального фонду – 23 лютого 2018 року о 13-00 за адресою смт Дашів, вул. Горького, буд. 9.

Фінансове управління Дашівської селищної ради