Безкоштовний супровід Вашого підприємства від Громадської Школи Бізнесу на 2018 рік

Дата: 22.03.2018 15:04

Малий і середній бізнес – це соціально-економічний фундамент, на якому ґрунтується успішна держава, адже він багато в чому визначає економічне зростання країни та створює робочі місця. Від розвитку цього сектору залежить стабільність і добробут, проте досить часто підприємцям не вистачає не лише фінансових ресурсів, але й знань, умінь та навичок, що допомогли б їм ефективно розвивати бізнес.

Грантова програма Громадської Школи Бізнесу пропонує річний супровід зростання бізнесу підприємця: допомогу у формуванні чіткої бізнес-моделі, збуті товарів та послуг, консультації з ведення бізнесу.

Щоб отримати доступ до цієї програми, необхідно заповнити анкету «Індекс Малого Бізнесу України». В анкеті 75 запитань, які допоможуть фахівцям підібрати найкращу програму розвитку для конкретного бізнесу.

Проект реалізовують Громадська Школа Бізнесу та Клуб Ділових Людей у межах Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні».

Заповнити анкету можна тут: