КОНКУРС МІКРОГРАНТІВ «УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ»

Дата: 27.03.2018 15:51

Метою даного конкурсу є розвиток лідерського потенціалу та навичок проектного менеджменту молодих людей, а також підтримка місцевих ініціатив, спрямованих на згуртування та активізацію громади, розбудову суспільного діалогу, залучення молоді до суспільних процесів, пропагування активного способу життя.

До участі у конкурсі запрошуються молоді люди віком 16-30 років: молодіжні лідери, учні, студенти, активісти, члени громадських організацій, митці, журналісти, викладачі, підприємці, та інші.

Для реалізації проекту також можуть бути залучені й інші учасники, але менеджером проекту (тобто особою, відповідальною за планування, реалізацію та звітування) має бути саме молодь зазначеного віку.

Запропоновані ініціативи мають бути спрямовані на вирішення актуальних проблем та задоволення наявних потреб громади, залучаючи різні вікові групи та верстви населення. Перевагу буде надано тим проектам, що будуть мати продовження після завершення фінансування від конкурсу.

Приклади ініціатив, що можуть бути підтримані у рамках цього конкурсу:

• семінари, тренінги, воркшопи, публічні лекції та інші освітні заходи;
  • публічні круглі столи, дискусійні клуби, громадські обговорення;
  • фестивалі, виставки, інклюзивні громадські заходи;
  • просвітницькі кампанії (наприклад, з питань децентралізації, енергоефективності, прав людини тощо);
  • громадські заходи з благоустрою територій та організації зон суспільного дозвілля;
  • стажування/навчальні візити за умови застосування отриманих знань на практиці у власній громаді.

Максимальний розмір фінансування одного проекту складає до 3000 гривень.
Грант надається виключно фізичній особі.

Серед іншого, кошти гранту можуть бути спрямовані на:

• закупівлю необхідних матеріалів, канцтоварів, інструментів;
  • організацію кава-брейків під час публічних заходів;
  • друк роздаткових матеріалів, буклетів, брошур;
  • витрати, пов’язані із запрошенням тренера/експерта з іншого міста за умови обґрунтування доцільності такого візиту;
  • інші витрати, напряму пов’язані із реалізацією запропонованого проекту.

Кошти гранту НЕ можуть використовуватися для:

• нарахування заробітних плат, гонорарів, премій, стипендій;
  • оренди офісних приміщень, оплати комунальних послуг;
  • проведення політичних та релігійних заходів;
  • організації заходів, метою яких є отримання особистого прибутку;
  • оплати пального;
  • організації суто розважальних заходів, вечірок, екскурсій.

Усі статті витрат необхідно обґрунтувати у розділі ІІІ аплікаційної форми.

Для участі у конкурсі, необхідно заповнити всі поля аплікаційної форми (сторінки 3-8 цього файлу) та надіслати її на адресу youth.competition.ua@gmail.com не пізніше

16 квітня 2018 року

Заявки будуть оцінюватися по ходу їх отримання, тобто учасники конкурсу можуть отримати відповідь раніше зазначеного дедлайну.

Один учасник конкурсу може подати декілька проектних заявок, проте лише одна з них може бути підтримана.

Після проведення заходів, менеджер проекту обов’язково подає фінансовий та описовий звіт (включаючи фото/відеоматеріали) щодо реалізації проекту.

Питання щодо умов конкурсу чи заповнення аплікаційної форми надсилайте менеджеру проекту Владиславу Дементьєву на адресу youth.competition.ua@gmail.com