Інформування стосовно карантину

Дата: 03.04.2018 10:21

Рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Іллінецькій райдержадміністрації №4 від 26 березня 2018 року оголошено неблагополучним,   накладено карантин та  затверджено «План заходів по локалізації, ліквідації спалаху та недопущення розповсюдження африканської чуми свиней в ПП ТРМГ «Дашівське»», встановлено зони захисту  та нагляду .

с. Привільне та с. Білки, які входять до складу Дашівській ОТГ, знаходяться в  зоні захисту.

На виконання   «Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней» затвердженої  наказом  Міністерства аграрної політики та продовольства України  07.03.2017 р.  № 111, Зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 березня 2017 р. за № 432/30300

ЗОБОВЯЗУЮ:

1. Заборонити торгівлю живими свиньми та продуктами з них, проведення  ярмарків, базарів та інших заходів, пов’язаних із пересуванням та скупченням тварин  на території сіл Привільне та Білки.

2. Про виявлення масового захворювання чи загибелі свиней в населених пунктах негайно інформувати Іллінецьке районне управління  ГУДПСС  у Вінницькій області за тел.. 2-12-57

Симптоми АЧС