Дашівська громада

Вінницька область

Програма малих грантів «Освіта і культура» від уряду США

Дата: 06.04.2018 16:45
Кількість переглядів: 964

 

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2017–2018 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Специфічні тематичні пріоритети і програмні вимоги детально описано нижче. Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні. Заявки приймаються впродовж року. 

Терміни:

Заявки будуть прийматися тільки протягом двох періодів, окреслених відкритими оголошеннями ( цикл № 2). Жодні заявки, прислані перед цими датами чи після них, не розглядатимуться. Наступні часові рамки вказують на термін, коли слід чекати рішень щодо грантових пропозицій. ЦИКЛ № 2: Для проектів, які мають початися не раніше, ніж 1 вересня 2018 року, і не пізніше, ніж 30 вересня 2018 року.

ПРИМІТКА: перша дата стосується початку цілеспрямованого планування і підготовки проекту, а не його публічного відкриття чи завершення роботи по ньому. Програма малих грантів підтримує проекти, які тривають до 12 місяців.

15 квітня 2018 року – запрошення до участі у Циклі №2

15 червня 2018 року – кінцева дата подання заявок на Цикл № 2

30 червня 2018 року – повідомлення про рішення (згода або відмова фінансувати проект)

Зміст і формат заявок: Апліканти повинні дотримуватись інструкцій та умов, викладених тут, і надати всю необхідну інформацію. Подання неповної інформації або нарікання на висунуті вимоги може призвести до дискваліфікації проектної заявки. Апліканти мусять надати повну, правильну і вичерпну інформацію. Надання неправдивої чи недостовірної інформації у заявці призведе до порушення права на участь у цьому та наступних конкурсах на отримання малих грантів громадської дипломатії.

Інструкції щодо заповнення заявок:

Заявка складається з двох документів: аплікаційної форми й окремого кошторису (документ у форматі Excel). Аплікаційну форму можна знайти за посиланням

Аплікаційна форма містить інструкцію про те, як складати кошторис. Аплікаційну форму й кошторис має бути надіслано англійською мовою на електронну адресу

Ви одержите повідомлення на підтвердження того, що вашу заявку було отримано, з відповідним реєстраційним номером. Будь ласка, не посилайте паперових копій поштою. Будь ласка, посилайте тільки аплікаційну форму і кошторис; ніякі інші документи розглядатися не будуть. Тема поданих електронних повідомлень має відповідати такому форматові: Для освітніх проектів: Освіта, назва проекту, ім’я особи чи назва організації Для культурних проектів: Культура, назва проекту, ім’я особи чи назва організації.

Детальна інформація та форми для завантаження - за посиланням ТУТ.      

Джерело


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь