Дашівська громада

Вінницька область

Програма Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив на 2018-2019 рік

Дата: 08.04.2018 20:06
Кількість переглядів: 909

Фото без опису

Посольство Канади в Україні оголошує відкриття програми Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив на 2018-2019 рік та оголошує конкурс проектів. Останній термін подання заявок – 20 квітня 2018 року (не пізніше 17:00).

Канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив

 • Цілі програми КФМІ в Україні на 2018-2019 рік
 • Вимоги до подання заявок
 • Гендерний аналіз
 • Фінансування
 • Строки
 • Подання пропозицій, критерії оцінювання та контактна інформація

Канада є одним із найважливіших міжнародних партнерів України та одним з найбільших двосторонніх донорів, що захищає суверенітет та територіальну цілісність України та підтримує Україну у створенні безпечного, стабільного та процвітаючого майбутнього для всіх її громадян. Завдяки дипломатичним зусиллям, співробітництву в галузі розвитку та програмі встановлення миру та стабілізації, кооперації в секторах безпеки та оборони, комерційним відносинам та міцним взаємозв’язкам, партнерство між Канадою та Україною охоплює багато галузей, включаючи демократичне врядування, верховенство права і судову реформу, забезпечення та захист прав людини, розвиток громадянського суспільства, макроекономічну та фінансову стабілізацію, децентралізацію, місцевий економічний розвиток, реформу секторів безпеки та оборони, свободу засобів масової інформації та багато інших. Канада пропагує цінності інклюзивності та розмаїття, сприяє розширенню можливостей жінок та дівчат та рівноправній участі жінок в прийнятті рішень, змінах у економічних, соціальних та політичних процесах.

Цілі програми КФМІ в Україні на 2018-2019 рік

Канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив (КФМІ) підтримує малі, але високоефективні проекти, що відповідають напрямкам міжнародної допомоги Уряду Канади. Програма спрямована на підтримку ініціатив, розроблених переважно місцевими партнерами. Проекти відбираються та затверджуються Посольством Канади в Україні.

За допомогою КФМІ, Посольство Канади в Україні має змогу фінансувати проекти, націлені на наступні тематичні пріоритети:

 1. Гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок і дівчат;
 2. Інклюзивне врядування, повага до різноманітності, демократії, відстоювання прав людини і верховенства права;
 3. Підтримка стабільності і безпеки, спрямована на запобігання конфліктам та зміцнення миру;
 4. Стимулювання економічного зростання для всіх, включаючи економічні права жінок, гідні робочі місця та підприємництво, інвестування в найбідніші та найбільш вразливі верстви населення та забезпечення економічної стабільності.

Проекти Канадського Фонду повинні відповідати принципам орієнтованого на результати менеджменту та враховувати основи гендерної рівності. Тому проекти мають чітко відображати цілі проекту, очікувані результати та необхідні ресурси. Наскільки це можливо, проекти також повинні надавати базові індикатори, які будуть використовуватися для підтвердження прогресу у досягненні результатів. Проекти повинні будуть надати проміжний звіт, що ілюструватиме процес досягнення результів, зазначених в заявці, та остаточний звіт наприкінці проекту.

Вимоги до подання заявок

Для отримання гранту Канадського Фонду апліканти повинні відповідати наступним базовим вимогам:

 1. Бути зареєстрованими як українське громадське об‘єднання чи організація, наприклад:
 • Місцева неурядова, громадська і неприбуткова організація;
 • Місцева освітня установа, що планує працювати над проектом на місцевому рівні;
 • Міжнародна, міжурядова, багатонаціональна та регіональна організація та установа або агентство, яке працює над місцевими ініціативами розвитку;
 • Муніципальний, регіональний або національний орган влади або агенція, яка працює над місцевими проектами розвитку, та
 • Канадська неурядова та неприбуткова організація, що реалізує проекти з місцевого розвитку через місцевий офіс;
 1. Мати змогу надати всі відповідні реєстраційні документи, видані українськими державними органами;
 2. Мати діючий банківський рахунок в українській фінансовій установі і мати змогу надати інформацію про рахунок;
 3. Подати заповнену заявку на фінансування (разом з Бюджетом) у формі, передбаченій Посольством Канади;
 4. Бути спроможними продемонструвати реальну корисність для цільової аудиторії/клієнтів, особливо для жінок, дітей, молоді, меншин, інвалідів та/чи людей похилого віку.

Більшість фінансування КФМІ спрямовується на реалізацію ініціатив від місцевих організацій громадянського суспільства (у тому числі неурядових організацій) та інших установ, що працюють на місцевому рівні. Інші суб’єкти, такі як міжнародні, міжурядові, багатосторонні та регіональні організації, можуть отримати фінансування, за умови, що вони співпрацюють з місцевими партнерами та над місцевими проектами, які відповідають цілям КФМІ. Аналогічним чином, муніципальні, регіональні та державні установи можуть отримувати фінансування, за умови, що їхні проекти мають суто місцевий характер. КФМІ завжди прагне фінансувати інноваційні проекти, які мають вимірювані результати.

Наступні організації не можуть отримати фінансування за рахунок Канадського фонду:

 • політичні партії
 • військові організації
 • організації, що в законодавчому порядку не зареєстровані українськими органами влади
 • комерційні інституції та підприємці.

Гранти КФМІ можуть бути використані для покриття витрат, що є нагальними для проекту згідно з грантовою угодою. КФМІ не може бути використаний для покриття операційних або поточних витрат організації (як-от зарплати, комунальні послуги, орендна плата тощо). Канадський Фонд не фінансуватиме проекти,  які мають суто накладні витрати, безперервний або періодичний характер чи включають масштабне будівництво. Перелік витрат, які можуть бути профінансовані Фондом наведено в додатку А в аплікаційній формі.

Наступні проекти/напрямки діяльності не можуть бути профінансовані Канадським Фондом:

 • Заходи, які передбачають залучення ядерних технологій та/або об’єктів;
 • Сприяння військовим або напіввійськовим організаціям;
 • Подарунки;
 • Предмети розкоші;
 • Пряма бюджетна підтримка уряду;
 • Основне фінансування або поточні витрати організації;
 • Міжнародні поїздки;
 • Оборотні кошти (тобто, кошти для надання кредитів фізичним особам, тобто мікрофінансування, мікро-гранти);
 • Витрати, понесені до підписання Угоди про внесок, або після закінчення терміну її дії.

Важливо: тільки до 20% внеску КФМІ може бути використано для покриття проектних адміністративних витрат.

Всі ініціативи Канадського Фонду повинні публікувати результати проекту у місцевих засобах інформації та зобов’язані розповсюдити результати серед інших громад та регіонів. Одержувачі фінансування повинні зазначати внесок Канади в проект під час всіх публічних виступів та в друкованих матеріалах, включаючи оголошення, інтерв’ю, прес-релізи, публікації, вивіски, веб-сайти та соціальні мережі, рекламні матеріали тощо.

Гендерний аналіз

У 2017 році Канада прийняла Феміністичну Політику Міжнародної Допомоги, спрямовану на досягнення гендерної рівності та розширення можливостей жінок і дівчат як найефективніший спосіб зменшити рівень бідності та побудувати більш інтегрований, мирний та процвітаючий світ. Відповідно до цієї політики гендерний аналіз стає обов’язковим елементом процесу подання заявки на проект КФМІ. Метою цієї зміни є покращення результатів гендерної рівності у програмі КФМІ.

Гендерний аналіз вимагатиме від заявників:

а) розглянути яким чином проблема, яку їхній проект намагається вирішувати різною мірою впливає на  чоловіків, жінок, хлопчиків та дівчат, та включити підтвердження того, що проект не завдасть шкоди;

б) консультуватися з жінками та / або дівчатами при розробці проектної пропозиції, і

в) забезпечити, щоб проект розроблявся з огляду на отриману в процесі аналізу інформацію.

* Консультації можуть включати, але не обмежуються: спілкуванням з жінками та дівчатами з місцевої громади; спілкуванням з жінками та іншими особами, які працюють в організаціях громадянського суспільства, які залучені до роботи у місцевій громаді; спілкуванням з жінками і чоловіками, які приймають рішення в громаді, є організаторами змін та які знають місцеву громаду.

Фінансування

Максимальна сума внеску становить 50 тис. канадських доларів (еквівалент в українських гривнях, що залежить від коливань обмінного курсу). Внаслідок обмежених ресурсів Фонду та великої кількості заяв на фінансування, слід відзначити, що  внески з максимальною сумою можуть бути ухвалені лише за надзвичайних обставин. Зазвичай, кошти надаються у сумі від 5 до 35 тис. канадських доларів. Апліканти повинні продемонструвати зобов’язання щодо проекту через залучення додаткових грошових та/чи матеріальних ресурсів. Зверніть увагу, що проекти повинні розподілити всі кошти до кінцевої дати завершення проекту.

Строки

Кінцевою датою подання заяв на розгляд про фінансування у цьому турі є 20 квітня 2018 року (не пізніше 17.00). Після отримання усіх пропозицій вони будуть оцінені та класифіковані Посольством Канади відповідно до критеріїв оцінки зазначених в наступному пункті. Зауважте, що всі заявки, які не відповідають переліченим первинним критеріям відбору, не будуть оцінені та будуть дискваліфіковані:

- відповідність одному з пріоритетів КФМІ 2018;

- заявка заповнена і подана відповідно до умов в оголошенні (з усіма додатковими документами);

- наявність чіткого бюджету з прийнятними витратами;

- проведений гендерний аналіз, розроблений графік діяльності, наведені якісні та кількісні короткострокові та довгострокові результати реалізації проекту.

При прийнятті остаточного рішення про фінансування Посольство Канади залишає за собою право врахувати інші фактори. Посольство Канади також залишає за собою право прийняти чи відхилити будь-яку чи всі пропозиції.

Проектні активності розпочнуться не раніше 1 червня 2018 року. Загалом діяльність в рамках проекту повинна бути завершена (разом з усіма проектними платежами) до 28 лютого 2019 року.

Подання пропозицій та критерії оцінювання

Заявки на фінансування мають бути подані електронною поштою та в друкованому вигляді поштою до Посольства Канади в Україні з чіткою ідентифікацією в темі електронного листа та на конверті:

01091

Посольство Канади в Україні

вул. Костельна 13А

Київ, Україна

КАНАДСЬКИЙ ФОНД МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ

Заявка на фінансування

Назва організації

Для подання електронної версії заявки:

КФМІ-назва організації-заявка

kyivcanadafund@international.gc.ca

cfli.coordinator@gmail.com

Обидва пакети документів – поштою та електронні заявки, отримані після 17:00 20  квітня 2018 року не будуть розглянуті і будуть знищені. У випадку надсилання паперової версії заявки поштою до 20 квітня (відповідно до поштового штампу), даний пакет документів прийматиметься до розгляду.

Кандидати повинні надати 2 рекомендації на підтримку їх фінансування (можуть бути надані попередніми донорами, партнерами; місцевими органами влади, якщо вони співфінансують реалізацію проекту), копію сертифіката Державної служби статистики, копію Свідоцтва про державну реєстрацію та інформацію про банківський гривневий рахунок – номер рахунку.

Будь ласка, зауважте, що:

 • Аплікаційні документи, повинні бути надіслані електронною поштою виключно у форматах MSWord, PDF або JPEG. Будь ласка, не архівуйте файли!
 • Рекомендації повинні бути англійською мовою (якщо оригінал українською, з ним має також бути наданий переклад);
 • У випадку відсутності державних документів, вказаних вище, заявники зобов’язані надати докази реєстрації в якості некомерційної неурядової організації.

Заявки на фінансування мають подаватися англійською мовою, згідно аплікаційної форми (CFLI Project Application for Funding Form 2018-2019) та додатку до неї (CFLI Budget Form 2018-2019). Будь ласка, уважно дотримуйтесь інструкцій, наведених у формі заявки (синім шрифтом), а також в бюджеті (на вкладці «Інструкції»). Зразок заповнення бюджету наведений у відповідній вкладці форми.

Пропозиції будуть оцінюватися за наступними критеріями:

 1. Відповідність ініціативи цілям КФМІ;
 2. Актуальність проекту для місцевої громади / необхідність для уразливих груп населення;
 3. Спроможність виконання проекту та технічні можливості апліканта;
 4. Менеджмент, орієнтований на результат, очікувані результати від реалізації проекту;
 5. Інформування, розповсюдження інформації та медійна стратегія щодо публікації результатів проекту;
 6. Залучення наскрізних тем гендерної рівності та сталого розвитку навколишнього середовища;
 7. Досвід організації (успішне виконання проектів інших донорів, а у випадку отримання фінансування КФМІ в минулому – результати та надійність).

Якщо під час процесу оцінювання декілька ініціатив одержать однакову загальну оцінку, перевага буде надаватися проектам з інноваційним компонентом, відносно новим організаціям або пропозиціям від досвідчених організацій, що досліджують нові сфери діяльності/нові суспільні потреби.

Бланк заявки та додаток до неї можна отримати за цим посиланням. (CFLI Project Application for Funding Form 2018-2019CFLI Budget Form 2018-2019).

У разі питань щодо процесу подання заявки, будь-ласка, пишіть на електронну адресу cfli.coordinator@gmail.com. Будь ласка, зверніть увагу на те, що КФМІ не консультуватиме аплікантів стосовно змісту заявки, її релевантності або конкурентоспроможності.

У зв’язку з великою кількістю заявок, лише аплікантів, внесених до шорт-листу буде повідомлено про результати конкурсу (до 30.05.18).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь