Конкурс на безкоштовне навчання в університеті Марії Кюрі-Склодовської (Люблін, Польща)

Дата: 25.04.2018 15:44

В університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні стартувала програма прийому іноземців на безкоштовні місця на перший курс у 2018–2019 навчальному році. Навчання проходитиме польською та англійською мовами. Дедлайн - 20 травня 2018 року.

У квітні в університеті Марії Кюрі-Склодовської відкривається програма для обдарованих іноземців, котрі цікавляться Польщею, але в котрих немає права на безкоштовне навчання в Польщі. Учасники програми зможуть поборотись за право безкоштовного навчання на певних напрямках в університеті.

Абітурієнт отримає:

• можливість безкоштовно отримати європейську освіту
  • участь в інтеграційних зустрічах з представниками студентського самоврядування
  • можливості  саморозвитку в студентських організаціях різного спрямування
  • можливість стати співорганізатором тематичних заходів, присвячених культурі своєї країни чи сфері своїх зацікавлень
  • активна участь в студентських Social Media
  • професійний психологічний і освітній консалтинг
  • участь в тренінгах і майстер-класах з вдосконалення суспільно-громадських і професійних вмінь в Biuro Rozwoju Kompetencji
  • можливість реалізовувати свої захоплення і хобі в тематичних організаціях, що діють в Любліні
  • переваги програми „Absolwent”.

Хто може взяти участь у конкурсі?

Іноземці, котрі вивчають польську мову, цікавляться польською культурою, активно діють в своєму середовищі, але не мають права на безкоштовне навчання в Польщі.

Що потрібно зробити, щоб взяти участь в конкурсі?

1. Зареєструватись в системі IRK (irk.umcs.lublin.pl), заповнити профіль і вибрати напрямок навчання (з 16 квітня 2018)

2. Заповнити анкету участі в конкурсі (мовою, котрою абітурієнт планує навчатись: при польськомовних напрямках - польською, при англомовних - англійською) та вислати на ел.скриньку konkurs.talenty@umcs.pl (в темі повідомлення подати номер реєстрації в ІРК або номер PESEL). До цього повідомлення потрібно прикріпити скани дипломів, грамот та довідок, котрі підтверджують активну участь абітурієнта в громадському житті, мистецькі, наукові, спортивні осягнення ітп. - до 20 травня 2018

3.  Після надіслання анкети, абітурієнт отримає інформацію про дату та годину проходження кваліфікаційної співбесіди (співбесіда проводитиметься по Skype’у). Під час розмови перевірятимуться знання польської  та деталі позашкільної суспільно-громадської/ наукової/спортивної та ін. діяльності абітурієнта. Етап триватиме до кінця червня, з можливим продовженням у разі зголошення великої кількості бажаючих.

4. В середині липня комісія визначить переможців.

5. Складання документів, внесення прийомного внеску (85 зл.) і врегулювання подальшої співпраці з переможцями.

Терміни проведення конкретних етапів конкурсу

Програми I ст (бакалаврат) i єдині магістерські програми

• 16.04. – 20.05.2018 – реєстрація в системі IRK
  • 16.04. – 20.05.2018 – надсилання анкет на ел. пошту