Керівником Дашівського навчально-реабілітаційного центру стала Алла Коваленко

Дата: 04.05.2018 13:08

Під час проведення 31-ї позачергової сесії 7 скликання депутатами було схвалено низку кадрових рішень. Зокрема, рішенням № 625 на посаду керівника Дашівського навчально-реабілітаційного центру Іллінецького району призначено Аллу Коваленко.

3 травня заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк спільно із заступником начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іваном Бойком привітали новопризначеного  керівника.

– Бажаємо директору і всьому колективу успіхів, сил і наснаги у діяльності, щоб ваш центр розвивався, щоб ви завжди мали можливість створювати комфортні умови для повноцінного розвитку ваших вихованців, – зазначив Михайло Кременюк.

Керівнику закладу побажали невичерпної енергії, принциповості, нових здобутків на цій відповідальній посаді.

Після завершення офіційної частини заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк і заступник начальника управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Іван Бойко ознайомилися з матеріально-технічною базою центру. Вони оглянули навчальні класи, музей, їдальню, медичний пункт, кімнати для відпочинку та проживання дітей.

На сьогодні у Дашівському навчально-реабілітаційному центрі перебуває 88 учнів. Заклад прийнятий у спільну власність територіальних громад області відповідно до рішення 8 сесії обласної Ради 4 скликання від 25 липня 2003 року №385. На балансі закладу рахується 19 будівель та споруд. Будівля головного корпусу школи (садиба панська XIX ст.) є пам’яткою архітектури.