Вшанування жертв загиблих приурочених до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ( фото )

Дата: 09.05.2018 10:43

9 травня 2018 року у  День  перемоги над нацизмом у Другій  світовій війні в смт Дашів відбувся урочистий мітинг та покладання вінків та квітів до Меморіалу Слави. З вітальним словом виступив селищний голова Сергій Тітаренко, який подякував ветеранам за їх подвиги на фронті та побажав   усім жителям територіальної  громади  міцного здоров’я, довголіття, родинного щастя, миру та злагоди.  Далі отець Григорій  з православної церкви разом з присутніми на мітингу здійснив спільний молебень за загиблими на війні. Завершився мітинг покладанням квітів до могил загиблих солдатів.