Децентралізація в дії ( Білковецький старостат Дашівської громади )

Дата: 09.05.2018 12:45

9 травня на території Дашівської ОТГ відбулась  радісна подія  - відкриття дитячого ігрового майданчика   в с. Білки Дашівської ОТГ.  Втілити в життя мрію маленьких  жителів сіл Білки та Привільне  вдалось завдяки спільним зусиллям виконавчого комітету селищної ради та  небайдужих жителів населеного пункту. Майданчик було встановлено за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток в сумі 64 тис. грн, який громада отримала завдяки підтримці народного депутата України Руслана Демчака. З вітальним словом до жителів громади звернулись запрошені гості: народний депутат України Руслан Демчак (сторінка Facebook), голова Іллінецької РДА Андрій Лисак та селищний голова Сергій Тітаренко (сторінка Facebook).  Зі словами вдячності виступила в. о. старости Олена Березовська.   По закінченню урочистого відкриття дитячого ігрового майданчика ще довго лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу, було зрозуміло: радість в дитячих очах – це насправді те, заради чого варто жити і працювати.