Дашівська громада

Вінницька область

Український культурний фонд оголосив конкурси культурно-мистецьких проектів

Дата: 23.05.2018 11:56
Кількість переглядів: 1101

Фото без опису

Для розгляду приймаються індивідуальні проекти, проекти національної співпраці та проекти міжнародної співпраці. Фонд очікує на заявки від аплікантів з таких секторів культури: візуальне мистецтво, аудіальне мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, дизайн та мода, перформативне та сценічне мистецтво, культурна спадщина, література та видавнича справа, а також культурні та креативні індустрії.

Кожна проектна заявка має належати до одного чи більше секторів культури і відповідати лише одному з пріоритетів діяльності Українського культурного фонду.

На 2018 рік Фонд визначив наступні пріоритети:

 1. Підтримка культурних проектів на етапі їх концептуалізації, підготовки, препродакшену.
 2. Сприяння проведенню аналітичної і дослідницької діяльності у сфері культури і мистецтв.
 3. Сприяння впровадженню інновацій, цифрових технологій та діджиталізації у сфері культури і мистецтв.
 4. Підтримка розвитку молодих митців та сприяння реалізації культурних і мистецьких дебютів, в тому числі сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді.
 5. Підтримка інклюзії у сфері культури та мистецтв, розширення аудиторії через залучення різних вікових та соціальних груп.
 6. Забезпечення міжсекторальної співпраці та налагодження культурного діалогу між регіонами з метою розвитку громад, сприяння креативному розвитку малих територій України.
 7. Залучення міжнародних партнерів до реалізації спільних ініціатив та спільне фінансування культурних проектів, в тому числі проектів, підтриманих в рамках програми «Креативна Європа» або іншими програмами ЄС.
 8. Сприяння презентації української культури і мистецтв за кордоном, в тому числі на міжнародних заходах та виставках.
 9. Сприяння розробці електронного інформаційного ресурсу культурної спадщини і культурних цінностей та впровадження сучасних інформаційних технологій у сферу музейної діяльності і культурної спадщини.
 10. Сприяння розвитку освітніх ініціатив у сфері культури та мистецтв, в тому числі креативних індустрій, спрямованих на підтримку закладів мистецької освіти, підготовку і перепідготовку кадрів.
 11. Забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
 12. Сприяння збереженню культурного розмаїття.

Один і той самий заявник може взяти участь у не більше, ніж 1 (одній) проектній заявці, що подаються в межах одного конкурсу.

Одна і та ж юридична особа, фізична особа-підприємець може виступати заявником в межах одного конкурсу (наприклад, «Мистецький конкурс. Індивідуальні проекти»), і партнером в межах іншого конкурсу (наприклад, «Мистецький конкурс. Проекти міжнародної співпраці»), але може брати участь не більше, ніж в двох заявках. Заявник може подати не більше 1 (однієї) проектної пропозиції в межах одного конкурсу.

Конкурсний відбір проектів буде проводитись у два етапи :

 1. Перший етап включає аналіз проектних заявок щодо відповідності технічним критеріям оцінювання і проводиться Дирекцією Фонду. Проектні заявки, що не відповідають хоча б одному із технічних критеріїв оцінювання, не допускаються до другого етапу конкурсу.
 2. Другий етап конкурсу включає оцінювання проектних заявок щодо відповідності критеріям призначення фінансування і проводиться членами експертних рад.

Детальну інформацію щодо складу пакету документів, процедури подання документів, мінімального - максимального розміру фінансування та умов фінансування проектів, критеріїв оцінювання заявок, завдань та пріоритетів конкурсу дивіться в додатку “Інструкції для заявників”.

Пакети документів у рамках кожного конкурсу ви знайдете за посиланнями:

 • Конкурс індивідуальних проектів
 • Конкурс проектів національної співпраці
 • Конкурс проектів міжнародної співпраці

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтеся до grants@ucf.in.ua

Контакти

 • grants@ucf.in.ua
 • Український культурний фонд
 • +38 050 374-88-36

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь