ГУРТ запрошує до участі у відкритому просторі з ефективності програм підтримки малого бізнесу (Київ)

Дата: 31.05.2018 10:43

Ресурсний центр ГУРТ запрошує представників громадянського суспільства України до участі у відкритому просторі «Як підвищити ефективність програм підтримки малого бізнесу?».

Захід об’єднає представників малого бізнесу, влади, міжнародних та національних донорів, менеджерів організацій та проектів, що впроваджують програми підтримки малого бізнесу, заради напрацювання рекомендацій та розроблення плану дій з підвищення ефективності таких програм. Інтерактивний обмін досвідом та планування у форматі відкритого простору дозволять за короткий проміжок часу забезпечити якісні результати, що стануть у нагоді усім учасникам заходу.

Ресурсний центр ГУРТ з 2009 року впроваджує програми розвитку малого бізнесу за підтримки Міжнародної організації праці, Європейського союзу, Фонду Монсанто, Всесвітньої єврейської допомоги та інших донорів. Наш підхід до підтримки малого бізнесу у короткому відео https://www.gurt.org.ua/biz/project-wjr2016/ Історії успіху підтриманих нами підприємців можна побачити тут https://gurt.org.ua/success/biz/.

Для участі в заході необхідно заповнити реєстраційну анкету за посиланням до 18:00 6 червня 2018 року.

Підтвердження участі та логістичні деталі будуть надіслані відібраним учасникам не пізніше 18:00 15 червня 2018 року

Участь у конференції безкоштовна. Організатори забезпечують учасників харчуванням. Проїзд не відшкодовується.

Організатор:                                        За підтримки: