Конкурс мікрограндових проектів для сільських мешканців «Село: кроки до розвитку» 2018

Дата: 11.06.2018 15:57

формат і терміни подання проектних заявок

Проектні заявки мають бути надіслані в електронному вигляді на адресу Спілки підприємців СТІНА stina.org@gmail.com з вказанням теми листа “Заявка на участь у конкурсі проектів Село: кроки до розвитку 2018”.

Кінцевий термін подання проектних заявок: до 18.00 30 червня 2018 року

аплікаційні форми і заяви

Щоб завантажити, нажміть на назву документа:

1. Аплікаційна форма проекту
  2. Презентація проекту “Село:кроки до розвитку” у Вінницькій області від компанії Миронівський хлібопродукт
  3. Герич С.В. Методика підготовки бізнес-плану

для інформації:

Конкурс «Село. Кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.

30 переможців конкурсу отримають від ПАТ «МХП» грант (безповоротна фінансова допомога) на реалізацію проекту на підставі укладених договорів в затвердженому експертною радою розмірі. У склад експертної ради увійдуть представники партнерів проекту, обсяг фінансування на один проект складатиме 50 000 гривень.

мета проекту

підтримка ініціатив недержавних громадських об’єднань (НГО) та ініціативних груп громадян і/або фізичних осіб – підприємців з розвитку громад, та забезпечення самозайнятості мешканців Вінницької обл. в їх прагненні до самоорганізації для захисту прав і інтересів громадян у стосунках з органами місцевої влади, до зміни на краще існуючих бюрократичних та формальних норм взаємодії урядовців місцевої влади з громадськістю в період проведення реформ

географія проекту

Бершадський, Гайсинський, Липовецький, Могилів-Подільський, Немирівський, Оратівський, Тростянецький, Тульчинський райони Вінницької області

бюджет проекту

Сума фінансування з боку грантонадавача не може перевищувати 50 000 гривень.

При цьому бюджет кожної окремої заявки довільний, сума власного внесу заявника не обмежується.

хто може бути учасником проекту

• громадські організації
  • ініціативні групи громадян
  • підприємці

проекти мають відповідати одному або декільком з таких напрямків:

1. поширення практик розвитку сільських громад та розвитку сільських територій, ефективних соціальних технологій розвитку села, сільського зеленого туризму, екологічного будівництва та діяльності сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів;
  2. економічна самоорганізація сільських мешканців та створення умов для самозайнятості (підтримка в створенні сімейних ферм, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів);
  3. впровадження європейських підходів до розвитку сільських територій – самодостатності використання сільських ресурсів, диверсифікації і збереження засобів до існування та розвитку, біодиверсифікації, використання відновлювальних та енергоощадних джерел енергії та розвитку потенціалу громад.

залишити заявку на участь у конкурсі

Виберіть район, у якому ви плануєте реалізовувати свій проект: (обов'язково)Бершадський районТростянецький районТульчинський районГайсинський районНемирівський районМогилів-Подільський районЛиповецький районОратівський район

зразки проектів (проекти - участники конкурсу 2017 року)

1. Видобуток і збір вторинної сировини
  2. Виробляти і реалізовувати якісні продукти бджільництва
  3. Виробництво і продаж електроенергії
  4. Вирощення винограду для подальшої реалізації
  5. Вирощення печериць (шампіньонів)
  6. Вирощування кролів на власній кролефермі
  7. Вирощування ремонтантної малини
  8. Вирощування та продаж спаржі лікарської
  9. Вирощування та реалізація Лікарських трав занесених до Червоної Книги України
  10. Заготівля і збут лікарських рослин
  11. Збереження сиру за допомогою вакуумної пакувальної машини
  12. Надання послуг перукарнями
  13. Надання послуг подрібнення тонкостовбурної деревини
  14. Облаштування швейної майстерні
  15. Організація ефективного функціонування перепелиного фермерського господарства
  16. Парк відпочинку «Світ розваг»
  17. Прокат товарів для спорту і відпочинку
  18. Прокат спортивних товарів
  19. Риборозведення та відпочинок у селі
  20. Розумна карта Немирівщини
  21. Створення умов для зростання рентабельності вирощування овочів та ягід
  22. Тепличне господарство

за додатковою інформацією звертайтеся:

олександр сологуб

Виконавчий директор

Спілка підприємців «СТІНА»

Вінниця: +38 (096) 152 60 70

stina.org@gmail.com

довідкова інформація

МХП – це провідна компанія з промислового виробництва курятини в Україні з найбільшою часткою ринку і високою пізнаваністю брендів. МХП контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через франчайзингові точки МХП).

Громадська організація “Вінницька обласна організація “Спілка підприємців “Стіна” – об'єднання малого і середнього соціально відповідального бізнесу України, що створює здорові правила гри у веденні бізнесу, поширює підприємницьку культуру  і формує свідомість громади щодо ролі підприємця в створенні суспільних благ. Спілка об'єднує 38 експертів з питань захисту та розвитку бізнесу. Членами спілки являються більше 115 бізнесменів області.