Семінар на тему: «Вихід на європейський ринок та відкриття ринків азійського континенту. Проблеми та перспективи для бізнесу регіону»

Дата: 18.06.2018 13:50

Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації та Вінницькою обласною громадською організацією «Регіональний центр підприємництва», в рамках виконання заходів Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2018 рік, 21 червня 2018 року об 11-00 годині буде проведено семінар на тему: «Вихід на європейський ринок та відкриття ринків азійського континенту. Проблеми та перспективи для бізнесу регіону», просимо залучити до участі зацікавлених суб’єктів господарювання району (міста, ОТГ).

Місце проведення: м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 (перший поверх, актова зала).

Інформацію щодо участі в семінарі просимо надати до 11-00 год. 20.06.2018 року на електронну адресуl.zbigley@vininvest.gov.ua.

Телефон для довідок: (0432) 66-11-80.