Дашівська громада приймає представників Вінницької та Хмельницької областей

Дата: 25.06.2018 10:15
Кількість переглядів: 2000

23 червня 2018 року Дашівську громаду під час спільного виїзного семінару відвідала делегація керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей. Гостей супроводжував голова Вінницької обласної ради Олійник Анатолій Дмитрович ( сторінка у Facebook ) та голова Хмельницької обласної ради Загородний Михайло Васильович ( сторінка у Facebook ). Програмою семінару передбачено відвідування ДНЗ №1 "Журавлик", огляд відремонтованих вулиць І.Франка, Набережної. Також гості відвідали "Спортивне містечко" де оглянули футбольне поле зі штучним покриттям, тренажерний майданчик під відкритим небом та сучасний тренажерний зал КЗ "Спорт для всіх". Гості з Хмельниччинни змогли ознайомитись окрім здобутків Дашівської громади, ще й роботою самого апарату селищної ради. За результатами діяльності на посаді селищного голови керівництво Вінницької обласної ради було прийнято рішення відзначити грамотою Дашівського селищного голову Тітаренка Сергія Володимировича ( сторінка у Facebook ). Кульмінацією виїзного семінару стало урочисте підписання Меморандуму про співпрацю з потужною Чемеровецькою громадою ( сторінка у Facebook ) з Хмельницької області в особі її селищного голови Собань Олександра Володимировича ( сторінка у Facebook ).