Уряд виділив значний фінансовий ресурс на розвиток інфраструктури Вінниччини

Дата: 10.07.2018 16:35

За інформацією Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України, цьогоріч Урядом було виділено понад 6 млрд. грн. на реалізацію в регіонах соціально-економічних проектів та інвестиційних програм, що сприятимуть розвитку територій.

Зокрема, 4,05 млрд.грн. виділені з Державного фонду регіонального розвитку, ще 2,11 млрд.грн. регіони отримають через субвенцію з бюджету. Ці кошти будуть спрямовані на будівництво та ремонт різних об’єктів, яких потребують мешканці  конкретного міста, села, ОТГ - дитячих садочків, шкіл, медичних закладів та оснащення їх сучасним обладнанням, на будівництво і ремонт доріг, мереж водопостачання та вуличного освітлення, щоб забезпечити комфортні умови для життя.

За словами Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, також передбачено модернізацію значної кількості об’єктів: «Ми зберігаємо і підсилюємо, підвищуємо відповідальність місцевих органів влади. З 3,5 млрд до 6 млрд зріс Державний фонд регіонального розвиту. Додатково ми виділили цього року з бюджету ще понад 2 млрд.грн., які будуть спрямовані на будівництво та ремонт об’єктів, потрібних мешканцям міст, сіл та селищ. Будуть модернізовані тисячі нових об'єктів - доріг, шкіл, стадіонів, поліклінік, котелень. Ми будемо допомагати територіям модернізувати інфраструктуру»

У Вінницькій області виділені урядом кошти будуть використані на проведення ремонтів у медичних закладах та закупівлю для них дороговартісного обладнання на мільйони гривень. Зокрема, на:

• реконструкцію урологічного відділення Вінницького обласного онкодиспансеру – 11,8 млн.грн.
  • добудову головного корпусу Вінницької клінічної лікарні швидкої медичної допомоги 2,5 млн грн
  • капремонт хірургічного відділення головного корпусу Ямпільської центральної районної лікарні – 2 млн.грн.
  • капремонт хірургічного відділення Жмеринської центральної районної лікарні – 2,3 млн.грн.
  • закупівлю обладнання для Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова - на 97,5 млн.грн.
  • закупівлю обладнання для відділення екстреної та невідкладної допомоги Вінницької лікарні швидкої допомоги - 48,8 млн.грн.
  • закупівлю санітарних автомобілів для Вінницького обласного центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф - 8 млн.грн.
  • придбання медичного обладнання для Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру – 3,3 млн грн.
  • придбання цифрового мамографу для Подільського регіонального центру онкології м. Вінниця – 3 млн грн

Буде проведено ремонт, реконструкцію та утеплення понад трьох десятків садочків та шкіл, спортивних об’єктів та об’єктів культури. Зокрема, виділені кошти на:

• завершення будівництва нового корпусу Михайлівської школи у Гайсинському районі – 2,7 млн.грн.
  • добудову школи в с.Зведенівка Шаргородського району – 2,3 млн.грн.
  • реконструкцію школи в с.Сосонка Вінницького району – 7 млн.грн.
  • реконструкцію школи в с.Сокіл Чернівецького району – 2,3 млн грн
  • капремонт школи в с. Уланів Хмільницького району – 3 млн.грн.
  • реконструкцію дитячого садочка “Золота рибка” в с. Зарванці Вінницького району – 10 млн.грн.
  • ремонт комплексу будівель та споруд НВК № 1 в м. Немирів – 2,2 млн грн
  • ремонт ясел-садка “Казка” в смт Стрижавка Вінницького району – 1 млн грн
  • ремонт Стрижавського дитячого будинку-інтернату – 4,5 млн.грн.
  • реконструкцію спортивно-оздоровчого закладу “Юність” у м. Жмеринці – 1 млн.грн.
  • реконструкцію районного спортивного комплексу у м. Козятині – 2 млн.грн.
  • реконструкцію будівлі спортивного комплексу в с.Савинці Тростянецького району — 2 млн.грн.
  • реконструкцію будинку культури у с.Летківка Тростянецького району – 1,5 млн грн

Окрім того, кошти будуть спрямовані на ремонт доріг в 28 населених пунктах і між ними. Зокрема, в Калинівському районі продовжать ремонтувати дороги, що зазнали руйнування внаслідок пожежі на складі боєприпасів військової частини. 5,3 млн.грн. виділено на ремонт доріг державного значення.

З повним переліком об’єктів можна ознайомитись тут:

Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій