Конкурс Ідей для партнерства у краудфандинговій ініціативі «Культура. Спільнота»

Дата: 12.07.2018 08:13

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс ідей для партнерства у краудфандинговій ініціативі «Культура. Спільнота».Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян.

Завдяки нашій підтримці, громадські організації, які реалізують проекти у сфері культури та залучають кошти спільноти отримають додаткові можливості для реалізації своїх ідей.

Пріоритет цього конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які допомагають знайти порозуміння у суспільстві, залучають людей з різних середовищ та регіонів.

У конкурсі можуть брати участь організації з усіх регіонів України.

Конкурс триває постійно протягом 2018 року.

Для участі потрібно заповнити коротку заявку з описом вашої ідеї та планів щодо краудфандінгової кампанії. Заповнену анкету слід відправити на електронну адресу: mykhaylova@irf.ua

Дата збору заявок – 17.00 останнього робочого дня кожного місяця.

До 15 числа кожного наступного місяця ми оголошуватимемо про результати відбору заявок на участь у цій ініціативі.

Якщо вашу заявку схвалено – вам потрібно залучити кошти від громадян на свій проект на «Спільнокошті» (партнерській платформі нашої ініціативи) або іншому краудфандинговому веб-сайті.

Підбірка Кращих Краудфандингових майданчиків та платформ від Клубу Сталого Бізнесу – https://sbiz.club/9705/.

Термін підготовки та проведення кампанії – не більше 6 місяців від повідомлення від Фонду про партнерство.

Якщо кампанія завершилася успішно –  Фонд фінансує проект громадської організації у сумі, яка дорівнює зібраній шляхом краудфандінгу (але не більшій, ніж мета кампанії).

Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.

Контакти: Любов Михайлова, mykhaylova@irf.ua, Станіслав Лячинський, liachinskiy@irf.ua (Програма «Соціальний капітал»).