Розпочалось відновлення "Острова Кохання"

Дата: 18.07.2018 16:21

Дашівська селищна рада розпочала роботу над реалізацію проекту "Створення рекреаційної зони відпочинку "Острів кохання", як перший крок до розвитку туризму на території Дашівської ОТГ", який став переможцем 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. В рамках проекту планується провести  благоустрій штучного острову на річці Сіб в смт Дашів. Острів біля Палацу, як і сама річка Сіб – неймовірно органічна частина місцевого ландшафту і  справді претендує стати одним з туристичних магнітів на туристичному маршруті «Шабельнянський ліс (місце дислокації ІІ партизанської бригади у роки Другої світової війни) – храм Архістратига Михаїла (пам’ятка архітектури 18 століття) – Палац Плятерів-Потоцьких (архітектурна пам’ятка 18 століття) – Дашівський краєзнавчий музей».
Створення даного туристичного маршруту вирішили розпочати з розчищення та благоустрою «Острова кохання».  Перш за все острів необхідно розчистити від сміття та чагарників та розчистити русло річки, яка омиває острів. Далі провести роботи з благоустрою, а саме: спорудження місточка, який би з’єднував острів з сушею, будівництво тротуарних доріжок  та встановлення вздовж них нічного освітлення. Для проведення дозвілля планується  встановити на острові альтанку та гойдалки, а вздовж берегової лінії встановити паркові лавочки. Роботи тривають...