Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 28.09.2018 11:59

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у КЗ "Дашівська публічна бібліотека" відбулося святкове дійство для працівників бібліотечної галузі Дашівської громади.  Щиро і сердечно присутніх привітали зі святом гості:  секретар селищної ради Світлана Войченко та начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради  Ольга Долгова. Грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту  були відзначені кращі працівники та ветерани  бібліотечної галузі Дашівської ОТГ. Музичні привітання для бібліотекарів прозвучали у виконанні працівників та аматорів Дашівського Будинку культури.  Тож вітаємо усіх бібліотекарів з професійним святом, бажаємо Вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)