Святкування Дня села у Шабельні

Дата: 28.10.2018 12:34

«Село моє – душі криниця». Під такою назвою 28 жовтня  відбулося свято села в Шабельні . З вітальним словом до жителів цього мальовничого подільського села звернулися гості : начальник відділу освіти, культури, молоді  та спорту Дашівської селищної ради Долгова О.А., виконуючий обов’язки старости сіл Кальник  та Шабельня Антонюк В.М. , поетеса Галина Бухта.

Затамувавши подих, слухали шабеляни голос серця талановитої землячки.

Звучали поетичні рядки про красу рідного краю, про незабутні стежини, що пролягли від рідної хати у широкий світ.

Музичні вітання лунали від родинних дуетів Яни та Ольги Долгових, Яни та Галини Юхновських, вокального ансамблю «Мрія», Анастасії Сірук, Оксани Осадчук.

Теплими оплесками вітали глядачі виступи гурту «Завзяті холостяки Іллінецького РБК. Виставку своїх робіт презентували майстрині – вишивальниці: Ковальська Олена, Ковальчук Руслана, Лазарчук Руслана.

На завершення свята всіх присутніх частували смачною юшкою.

То ж дай же, Боже, нашому селу бути незабутим!