Ранкова кава в колі підприємців з Ольгою Зборовською -  експертом в галузі управління кадрами, впровадження сучасних практик в HR сфері

Дата: 19.11.2018 11:16

Запрошений гість Ольга Зборовська -  експерт в галузі управління кадрами, впровадження сучасних практик в HR сфері. Засновник HR school Adjutor, засновник та директор консалтингової компанії «Адьютор» (бізнес-консультант, бізнес-тренер).

Поговоримо про проблеми взаємин роботодавців і найманих працівників:

• виклики сучасного ринку праці,
  • чому кандидати не залишаються працювати,
  • чому робітники не хочуть робити те, що потрібно,
  • де і як шукати своїх людей,
  • як створити ефективну команду та ін.

Ви зможете задати  питання по роботі  з персоналом і отримати кваліфіковану відповідь.

Пропонуємо активним підприємцям провести час з користю: поспілкуватися на важливі і цікаві для бізнесу теми, презентувати себе і свій бізнес, знайти партнерів поділитись своїм досвідом і досягненнями з колегами, обмінятись бізнес-контактами й зарядитись позитивом на робочий день!

Місце проведення гастробар «Батискаф», м. Вінниця, просп. Коцюбинського, 43.

Реєстраційний внесок становить 150 грн.

Оплату здійснювати за такими реквізитами:

Установа «Агенція регіонального розвитку Вінницької області»

Код ЄДРПОУ:  40593257

Р/р №26003924419947; відділення №223/01 АБ УКРГАЗБАНК;

МФО: 320478

Призначення платежу: За інформаційно-консультаційні послуги з питань розвитку малого та середнього бізнесу

Попередня реєстрація обов’язкова у зв’язку з обмеженою кількістю місць.

Зареєструватись можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1gVcyPWB8bZSGWdoA1jze-BrV3hVXECO9gL6Up4ZORDI/edit

Під час заходу учасники матимуть можливість презентувати себе протягом 1 хвилини (ПІП, назва компанії, вид діяльності, посада, чим зацікавив захід). Рекомендуємо взяти візитівки  для обміну контактами.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до Агенції регіонального розвитку Вінницької області. Контактна особа Антонюк Олена   (0432) 50-85-80, 57-57-23.