Підтвердили високе звання «народний»

Дата: 13.11.2018 14:34

13 листопада  2018 року два колективи : народний фольклорний ансамбль «Джерело» Білківської філії КЗ «Дашівський центр культури та дозвілля» та народний аматорський вокальний ансамбль «Мрія» Шабельнянської філії КЗ «Дашівський центр культури та дозвілля» - підтвердили високе звання «народний». У супроводі дитячого ансамблю «Джерельце» аматори народного мистецтва села Білки виконали цикл веснянок із водінням хороводів та низку народних пісень. Самобутня автентична манера виконання фольклорного колективу дістала високу оцінку  журі обласного центру народної творчості.

Зачарувала присутніх і ансамблева злагодженість, м’яка, прониклива манера виконання, висока сценічна майстерність вокального ансамблю «Мрія», учасники якого виконали авторські твори та акапельні пісні.

Велика вдячність учасникам та  керівникам колективів: Карпенку Володимиру Михайловичу та Бобковій Надії Семенівні – за плідну роботу та   якісну підготовку до концерту – захисту.