Держгеокадастр завершив передачу державних сільгоспземель у комунальну власність Дашівської ОТГ

Дата: 21.12.2018 15:53

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 №60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», на території Вінницької області у 2018 році передано 34 об’єднаним територіальним громадам 37,644 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність: Барської, Гніванської, Тульчинської, Калинівської, Іллінецької, Немирівської міських об’єднаних територіальних громад, Брацлавської, Вороновицької, Вапнярської, Глуховецької, Томашпільської, Шпиківської, Дашівської, Оратівської селищних об’єднаних територіальних громад, Джулинської, Іванівської, Краснопільської, Мельниківської, Ковалівської, Райгородоцької, Ситковецької, Жданівської, Кунківської, Мурафської, Новогребельської, Сокиринецької, Росошанської, Северинівської, Студенянської, Староприлуцької, Лука – Мелешківської, Бабчинецької, Якушинецької, Шляхівської сільських об’єднаних територіальних громад.

Інвентаризацію земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення по області згідно графіка виконано та затверджено в повному обсязі.

ДЖЕРЕЛО