Свято з нагоди запалення новорічної ялинки в Дашеві

Дата: 29.12.2018 19:07

Яскравими новорічними вогнями зустрів Дашів 29 грудня жителів містечка та сіл об’єднаної територіальної громади. Свято запалення Новорічної ялинки «Новий рік прийшов на Україну»  розпочалося із параду дідів морозів та снігурок, які прибули зі святковими віншуваннями  та побажаннями миру , добра та радості для всіх у новому 2019 році.

Слова вітань звучали від голови Дашівської  об’єднаної територіальної громади Сергія Тітаренка, заступника голови Іллінецької РДА Володимира Любаревича, заступника голови Іллінецької районної ради Віктора Нечипоренка.

Святковий настрій піднімали піснями самодіяльні колективи Дашівського центру культури та дозвілля: хоровий колектив « Дашівські передзвони», ансамбль «Мелодія», ансамбль «Дивоцвіти», хореографічний колектив «Freedom» із  Кальника та  солісти –вокалісти.

Ігри, розваги, хороводи біля ялинки,  фотосесії біля сяючих фігур та різдвяної шопки,  атракціони та смачна юшка від кафе «Дашівчанка» лишили приємні спогади про  новорічне свято.