Відбувся фестиваль «Різдвяні візерунки» в Дашеві

Дата: 12.01.2019 18:43

Віншуванням щедрівок та колядок, щедрим посіванням наповнились різдвяні дні в Дашівській об’єднаній громаді. На традиційний фестиваль «Різдвяні візерунки», який проводиться вже вдруге,  прибули колективи всіх старостинських округів. щоб взяти участь у неповторному дійстві, що славить народження Ісуса Христа, наповнює людські серця радістю і дарує добру надію всім українцям.

Справжніх поціновувачів народної творчості, які зібралися на центральній площі містечка , вітали  голова Дашівської об’єднаної громади Сергій Тітаренко, ансамбль української пісні «Дашівські передзвони», церковний хор Михайлівської церкви, фольклорні колективи з Яструбинець, Купчинець, Білок, Шабельні, Кантелини, Дашева.

Різдвяний вертеп підготували для дашівчан учасники художньої самодіяльності  та працівники Дашівської музичної школи.

Тож  давайте всі гуртом зберігати цей нетлінний у віках дарунок сучасному поколінню подолян від наших славних прапрабатьків.

Зачаровуймося нашим славним спадком!

пісні співаймо суголосно й мило

І торжествуймо в ці дні усі щиро!