Визначено банк переможець

Дата: 29.01.2019 12:25

Визначено банк-переможець для розміщення у 2019 році тимчасово вільних коштів бюджету Дашівської об’єднаної громади.

Відповідно до п.7. Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 12 січня 2011 року та рішення 28 сесії Дашівської селищної ради 8 скликання від 20.12.2018 року №665 «Про розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Дашівської об’єднаної територіальної громади на депозитному рахунку» , сьогодні, 21 січня 2019 року  відбулось засідання конкурсної косімії з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів  бюджету Дашівської об’єднаної громади на депозитних рахунках у банках.

Під час засідання були відкриті конверти з наданими пропозиціями для розгляду комісією  трьома банками.

Зокрема,  АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та ПАТ КБ «Приватбанк».

Члени комісії пересвідчились у тому, що пропозиції всіх банків відповідають вимогам заявок-пропозицій.

Відповідно за пропозиціями перше місце - АТ «Ощадбанк» - відсоткова ставка по депозиту 12,5%, друге місце належить АБ «Укргазбанк» - 11,99%, третє – ПАТ КБ «Приватбанк» - 10%.