Лісовому господарству Вінниччини – 100 років

Дата: 18.02.2019 15:48

14 лютого  члени учнівського лісництва «Зелений світ» Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  разом з директором школи Бартко А.В. та заступником директора з навчально – виховної роботи Форостян Я.М. взяли участь в обласному святі з  нагоди 100-річчя Вінницького управління лісового та мисливського господарства., яке відбулося у Вінницькому  музично - драматичному театрі  імені Садовського .

Юні лісівники  під мудрим наставництвом працівників ДП «Дашівське досвідне лісомисливське господарство» проводять активну роботу зі збереження та примноження природних ресурсів рідного  краю. Завдяки плідній роботі учнівське лісництво здобуло повагу та визнання  серед 28 лісництв області.