Оперативна нарада при голові Дашівської громади

Дата: 18.03.2019 15:29

Сьогодні в приміщенні Дашівської селищної ради відбулася чергова  оперативна нарада за участю  в. о. старост населених пунктів Дашівської ОТГ, керівників комунальних та приватних закладів громади. Основним питанням порядку денного було питання благоустрою населених пунктів Дашівської ОТГ. У ході наради селищним головою Тітаренком С. В. з керівниками закладів було  розглянуто проблемні питання щодо благоустрою населених пунктів ОТГ, заключення договорів на вивезення ТПВ, відповідальність жителів громади та керівників установ та організацій за невиконання Правил по благоустрою, впровадження роздільного збирання твердих побутових відходів по населеним пунктам ОТГ та інше.

За результатами обговорення було доручено керівникам закладів різних форм власності  в найкоротші терміни провести «суботники» по впорядкуванню власних та прилеглих територій, за участю жителів населених пунктів організувати вирубку та розчищення кладовищ, комунальному підприємству забезпечити благоустрій територій загального користування та встановлення контейнерів для роздільного збору ТПВ по населеним пунктам громади.