Ми жінку – матір славимо в віках

Дата: 07.03.2019 15:51

Відшуміла зима лютими морозами, відхурделила сніжніми віхолами, а на зміну їй прийшла чарівна звабно-принадлива красуня — весна. Тож недаремно саме вона увібрала в себе одне з найкращих, найсвітліших свят — свято жінок.

Свято жіночності, краси, ніжності та ласки, присвячене найдорожчим людям на землі: мамам, бабусям, дружинам, сестрам, доням -  відбулосся  7 березня в Дашеві.

Щирі вітання  зі святом весни, з днем 8 Березня лунали від народного депутата Верховної Ради України Руслана Демчака, голови Іллінецької районної адміністрації Андрія Лисака, від селищного голови Сергія Тітаренка,  Бажали  здоров’я із дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб були у настрої кожної днини.

Приємні хвилини відпочинку подарували дашівчанам та гостям нашого містечка аматори сцени Дашівського центру культури та дозвілля