Запрошуємо студентів і молодих підприємців до участі у проекті «BUSINESS –УЧЕБКА»

Дата: 25.03.2019 12:49

Спілка підприємців «СТІНА» та Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації  запрошують студентську молодь та молодих спеціалістів Вінниччини прийняти участь у навчально-практичній програмі «BUSINESS –УЧЕБКА».

Проект стартує з 01 квітня 2019 року

Метою програми є сприяння працевлаштування молоді Вінниччини на кращих підприємствах регіону шляхом підвищення рівня формування та закріплення професійних знань, умінь і навичок з управління бізнесом.

За задумом програми 30 студентів та молодих підприємців Вінниччини пройдуть серію тренінгів з розвитку soft skills, а також практичні заняття на провідних підприємствах міста, серед яких Медіа-корпорація RIA, ІT Association Vinnytsia, КNESS Group та ПАТ Миронівський хлібопродукт. Практичним результатом програми стане інвестиційна підтримка розроблених учасниками «BUSINESS –УЧЕБКИ» бізнес-кейсів та менторська допомога у їх практичній реалізації. Іншими словами, учасники програми мають змогу започаткувати власну справу та отримати допомогу у її фінансуванні та організації.

Тренерами та менторами проекту виступатимуть Генеральний директор Медіа-корпорація RIA Олег Горобець, Голова правління Спілки підприємців «СТІНА» Олександр Печалін та її виконавчий директор Олександр Сологуб,  керівник Центру освітніх технологій «Школа ейдотехніки» Генадій Чепурний, засновник Центру управлінських технологій «Ювас» Сергій Герич, керівник відділу корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ «Миронівський хлібопродукт»

Теоретичний курс складається з 6 тренінгів:

1.  «Технології управління емоційним інтеллектом»
    • Дата 01.04 Тренінг з 10:00 – 17:00.
    • Тренер: Чепурний Г.
  2. «Розвиток комунікаційних навичок»
    • Дата 08.04 Тренінг з 10:00 – 17:00.
    • Тренер: Чепурний Г.
  3. «Інтегратор – ефективний інструмент командної роботи»
    • Дата 15.04 Тренінг з 10:00 – 16:00.
    • Тренер: Чепурний Г.
  4.  «Мнемотехніка: секрети засвоєння інформації»
    • Дата 23.04 Тренінг з 10:00 – 16:00.
    • Тренер: Чепурний Г.
  5. «Організаційний порядок та система управління на сучасному підприємстві»
    • Дата 07.05 Тренінг з 10:00 – 16:00.
    • Тренер: Герич С.
  6. «Маркетинг»
    • Дата 28.05 Тренінг з 10:00 – 16:00.
    • Тренер: Горобець О.

Місце проведення всіх тренінгів: МЦ Квадрат, вул. Театральна 15, Вінниця

Практичний курс складатиметься із наступних заходів:

1. Чотири відвідування діючих підприємств, оглядова екскурсія та брифінг щодо цілей і задач роботи підприємства.  Екскурсія – з 10:00 – 13:00. Коучинг  з 14:00 – 16:00. Дати проведення:
    • 11.06. – Медіа-корпорація RIA;
    • 18.06. – компанії – учасники IT Association Vinnytsia;
    • 25.06. – Підприємство КNESS Group;
    • 02.07. – ПАТ Миронівський хлібопродукт.
  2. Проведення конкурсного відбору учасників для участі у проходженні практики з метою запуску розроблених бізнес-кейсів діючих підприємств. Конкурс – 04.07.2019, з 10:00 – 18:00.
  3. Проведення практики на підприємствах – учасниках, впровадження бізнес-кейсів під наглядом та за допомогою коучів (практика з 08 по 19.07; реалізація та запуск проектів за змістом бізнес-кейсів – з 22.07 по 22.08.2019р.)
  4. Проведення підсумкової прес-конференції для інформування громадськості про результати проекту – 27.08.2019року.

Участь у програмі безкоштовна, всі витрати беруть на себе організатори проекту.

Крім того, організатори забезпечують учасників:

• Роздатковими матеріалами;
  • Кавою – брейк та обідом в ресторані;
  • Додатковими консультаціями: коучинг та наставництво, обговорення кейсів організацій, обмін думками та досвідом з тренером та коучами;
  • Після завершення проекту учасники отримають сертифікат;

Кількість місць на участь в проекті обмежена, для участі потрібно зареєструватись до 31 березня 2019

Контактна особа: Олександр Сологуб, тел.: +380961526070

Проект відбувається за підтримкиФото без опису