Вітаємо хоровий колектив «Дашівські передзвони» КЗ «Дашівський центр культури та дозвілля» з другим місцем на Міжнародному фестивалі – конкурсі хорового співу імені В.І. Іжевського «Над Собом пісня дзвінко в’ється»

Дата: 11.05.2019 13:51

11 травня в місті Іллінці відбувся Міжнародний фестиваль- конкурс хорового співу імені В.Іжевського, в якому брали участь 22 колективи з Литви, Молдови, Одеської, Черкаської, Рівненської, Хмельницької, Полтавської, Кіровоградської та інших областей України. Хоровий колектив  «Дашівські передзвони» у нелегкій боротьбі виборов 2 місце, продемонстрував високу виконавську майстерність, сценічну культуру та чистоту звучання, яке високо оцінило журі фестивалю. Хоровий колектив створений восени 2018 року, проте завдяки керівнику Роману Онофрійчуку, концертмейстерам Володимиру Карпенку, Павлу Грубому, злагодженості та співочій майстерності учасників  заявив про себе на теренах Вінниччини як молодий перспективний колектив, за яким велике майбутнє та нові творчі здобутки.