Фестиваль родинної творчості

Дата: 17.05.2019 18:40

17 травня в Дашеві відбулося свято родинної творчості «За все, що маю, дякую батькам» в рамках  фестивалю «Заспівай, моя родино».

На хліб та сіль, на слово щире, на бесіду мудру про найвищі цінності в житті людини з’їхалися творчі родини та колективи художньої самодіяльності з Білок , Шабельні, Кальника, Яструбинець, Копіївки та Кантелини.

У фойє Будинку культури була облаштована виставка  старих родинних фото з домашніх архівів учасників фестивалю та книжкова виставка .

З  вітальним  словом  до присутніх звернувся селищний  голова Дашівської об’єднаної територіальної громади Сергій Володимирович Тітаренко.

Звучали ширі, задушевні пісні про материнську святу любов та ніжність , про батьківську турботу та тепло, про злагоду та домашнє тепло української родини.

Всі учасники фестивалю були відзначені дипломами та грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради.