Відбувся звітний концерт Дашівської музичної школи

Дата: 30.05.2019 15:00

30 травня в Будинку культури відбувся звітний концерт Дашівської музичної школи. Майже дві години вихованці закладу демонстрували свої вміння та творчість, здобуті за рік навчання . Звучали інструментальні твори, виступи солістів - вокалістів, вокальних ансамблів та хореографічного колективу «Дивоцвіти». Хочеться відмітити, що за минулий рік багато  було зроблено по покращенню матеріально – технічної бази закладу. Завдяки наполегливості, організаторським здібностям директора Онофрійчука Романа Павловича  школа набула нового дихання. Були закуплені підсилююча апаратура, музичні інструменти, прилади опалення за сприяння народного депутата Руслана Демчака,  підприємця  Світлани Карловської  та за кошти селищної ради. Радують успіхи учнів музичної школи на обласних, всеукраїнських конкурсах. В найближчих планах – поїздка  хореографічного колективу в Болгарію.

Отож гарного відпочинку Вам  та нових творчих злетів!