"Дивоцвіти" підкорили Болгарію

Дата: 11.06.2019 16:55

2-9 червня 2019 року у м. Кітен (Болгарія) на базі дитячого табору "ВМЕСТЕ "відбувся Міжнародний фестиваль - конкурс дитячої та юнацької творчості "Зоряний бриз". Колективи з 6 країн світу (Польщі, Болгарії, Росії, Білорусії, Молдови, України) демонстрували свої таланти у 3 номінаціях (вокал, хореографія, оригінальне мистецтво).
Вперше на міжнародній сцені вражав професійне журі своїм талантом,оригінальністю костюмів, сценічним образом хореографічний колектив "Дивоцвіти" Дашівської дитячої музичної школи (керівник-Олександр Крилов). Хореографічна постановка "Інь-Ян" у виконанні "Дивоцвітів" вразила журі і була гідно оцінена! Серед 800 учасників , що взяли участь у фестивалі, колектив Дашівської ДМШ здобув І місце у номінації "хореографія" (жанр "театр танцю")!!!
       Щиро вітаємо колектив "Дивоцвіти" і бажаємо нових творчих звершень!
       Велика вдячність керівнику колективу Олександру Крилову за підготовку учасників, батькам за моральну та фінансову підтримку!