Урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника (фотоматерали)

Дата: 14.06.2019 14:11

“Спасибі вам за труд неоціненний, шановні наші медпрацівники”

Ці слова стали лейтмотивом урочистостей на честь людей найгуманнішої та найпочеснішої професії  - медичного працівника.

14 червня  святковий зал Дашівського Будинку культури зібрав людей, які покликані нести найдорожче в житті людини – здоров’я, надію на майбутнє.

З вітальним словом до присутніх звернулися: голова Іллінецької РДА Андрій Лисак, голова Дашівської об’єднаної територіальної громади Сергій Тітаренко, головний лікар КНП «Дашівська міська лікарня» Анатолій Баранець та головний лікар КП «Дашівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Анатолій Атаманчук.

У день професійного свята  на адресу  медичних працівників та всіх причетних до лікарської практики працівників  було   сказано  багато теплих та лагідних слів: « Ви - запорука нашого здоров'я, Ви - наші рятівники у найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце.»

Завершила урочистості концертна програма, підготовлена учасниками художньої самодіяльності Дашівського центру культури та дозвілля та учасниками ансамблю «Дивоцвіти» Дашівської музичної школи.