Децентралізація в дії: за досвідом до Канади

Дата: 25.06.2019 22:09

24 очільники українських ОТГ готуються до Міжнародної конференції з питань реформ в Україні-2019 / Ukraine Reform Conference / та навчальної поїздки з питань децентралізації.

За підтримки U-LEAD 17 голів ОТГ прибудуть до Канади 30 червня для участі в конференції, що відбудеться в Українському домі в Торонто 2-3 липня, і відвідають міста та містечка провінції Онтаріо 4-5 липня.

У канадських об'єднаних муніципалітетах округу Чатем-Кент і провінції принца Едуарда гості з України зможуть побачити результати об'єднання в Канаді, ознайомитись із ефективним місцевим управлінням, особливостями залучення громадян, а також місцевим економічним розвитком та наданням послуг у громадах.

Для 17 очільників громад подорож до #URC2019в #Toronto розпочнеться вже через п'ять днів, тож за їхніми успіхами ви можете слідкувати на нашій сторінці.

ДЖЕРЕЛО