Зустріч з ОБСЄ

Дата: 14.08.2019 15:30

Сьогодні відбулась зустріч спостерігача спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Лукаса Кйельдсена з Дашівським селищним головою Сергієм Тітаренком. У ході візиту обговорювалось питання втілення реформи децентралізації влади в  Україні, представник ОБСЄ цікавився екологічними проблемами та розвитком соціальної сфери громади.  Сергій Тітаренко  розповів  про Дашівську громаду в умовах децентралізації, наголосив на тому, що об'єднані територіальні громади  отримують багато повноважень з якими одночасно зростає обсяг відповідальності, громади самостійно формують свій бюджет і розпоряджаються бюджетними коштами. Голова громади наголосив на необхідності продовження  проведення реформи децентралізації задля зміцнення спроможності та ефективності місцевого самоврядування.