День пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2019 11:42

29 серпня 2019 року у День пам’яті захисників України дашівчани зібралися на знак глибокої вдячності за відвагу, силу духу та стійкість воїнів, які віддали своє життя під час війни на Сході України, захищаючи ідеали демократії, вистоюючи права та свободу українського народу.

«Сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. Війна для нас є не просто слово, а страшна реальність. Кожен з нас прагне миру, незалежності та цілісності України, яку завойовують для нас учасники АТО – справжні герої сучасності. Ми повинні пам’ятати воїнів, які загинули, адже пам’ять об’єднує людей у боротьбі за перемогу та мир», – звернулася до присутніх ведуча мітингу-реквієму.

Вшанувати пам’ять полеглих воїнів прийшли учасники антитерористичної операції, представники влади, колективи  закладів освіти та культури громади.

Завершився мітинг церемонією покладання квітів  до Меморіалу слави.