Повідомлення про початок розробки генерального плану

Дата: 06.09.2019 15:52

Відповідно статті 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Дашівська селищна рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану та плану зонування території смт Дашів.

Підстава для розроблення: рішення Дашівської селищної ради від  06 вересня 2019 року № 886 « Про виготовлення генерального плану та плану зонування смт Дашів».

Замовник: Дашівська селищна рада.

Мета проекту: розроблення генерального плану та плану зонування території селища Дашів у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Пропозиції та (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймається за адресою смт. Дашів, вул. Горького, 9 в кабінеті секретаря ради.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання – секретар селищної ради Войченко Світлана Володимирівна