Новий акт вандалізму

Дата: 16.09.2019 14:58

15 вересня 2019 року було виявлено новий акт вандалізму в селищі Дашів.

На головній вулиці селища, біля пішохідних переходів до закладів освіти, працівниками КП "Житлокомунгосп" у вересні цього року були встановлені  фігурки школярів, для того, аби нагадати водіям, що дорогу часто переходять діти і варто зменшувати швидкість наближаючись до переходу.

Однак нещодавно  невідомі особи вчинили акт вандалізму над однією з  фігурок  школяра, яка встановлена по вулиці Центральня біля Дашівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у смт Дашів .                                                                                                                                                              Шановні мешканці Дашівської ОТГ!
Якщо Ви стали випадковими свідками фактів вандалізму на території громади, велике прохання -  не будьте байдужі,  зателефонуйте до Дашівської селищної ради за тел.: 3-25-50 або до Національної поліції України за номером: 102 та повідомте про неприємний випадок.  Давайте спільно розвивати нашу громаду та берегти те, що уже зроблено.