Привітання селищного голови з Днем працівників освіти

Дата: 04.10.2019 08:26

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви!

Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у світ знань та мудрості.

Щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Бажаю вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих звершень, міцного здоров’я, енергії та людської поваги.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі та  тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою заради рідного  краю  та незалежної  України!

З професійним святом!

З повагою селищний  голова