Список осіб, допущених до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади

Дата: 08.10.2019 08:00

Список осіб, допущених до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Кальницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Імені Ярослава Івашкевича Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області (протокол конкурсної комісії №1 від 07.10.2019 року)

1.Пасічнюк Лариса Станіславівна,24.02.1971 року народження, освіта – вища, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Вчитель української мови та літератури»;

2.Поїзд Валентина Савівна, 16.02.1969 року народження, освіта-вища, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Вчитель української мови та літератури».

3.Цибульська Людмила Станіславівна, 26.10.1972 року народження, освіта – вища, спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Вчитель української мови та літератури».